Oferty pracy

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

OPIS STANOWISKA:
Zadanie osoby zatrudnionej na stanowisku operator jest przygotowanie surowców do produkcji, jak i dbanie o odpowiednie zgodne ze standardem przygotowanie zestawów i maszyn i ich parametrów w celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów.

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
• Dobra organizacja pracy
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy
• Zaangażowanie
• Umiejętność współpracy z innymi pracownikami
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwości awansu i atrakcyjny system motywacyjny
• Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)

Ogłoszenie numer: 10 dodane: 2019-01-18 10:49:35

Elektromechanik

Poszukujemy do pracy osobę do pracy na stanowisko elektromechanik.
Praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania:

- aktualne uprawnienia elektryczne SEP (do 1 kV)

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

- doświadczenie w pracy na stanowisku elektomechanika w dziale utrzymania ruchu

- znajomość automatyki przemysłowej

- umiejętności związane z naprawą maszyn

- dyspozycyjność

- umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy usterek.

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- atrakcyjny system wynagradzania

CV prosimy kierować na adres e-mail.
Ogłoszenie numer: 5 dodane: 2018-11-27 08:19:02

TBM Sp. z o.o.

27-415 Kunów, ul. Kolejowa 7A
Biuro czynne pon.-pt. 8-16
Telefon: (41) 265 42 72
Fax: (41) 265 34 25
Email: kontakt@tbm.info.pl